Technik elektro slaboproud (Servisní technik) (Z21441)

Společnost Abacus Electric z Č. Budějovic zabývající se prodejem výpočetní techniky a spotřební elektroniky přijme zaměstnance na pozici

Technik elektro slaboproud (Servisní technik)

Pracovní náplň

  • diagnostika a odstraňování závad produktů Evolveo, Salente
  • testování produktů
  • opravy DPS
  • komunikace se zákazníky
  • vypracování a předání servisní zprávy
  • zpracování dat v interním systému

Požadujeme

  • vzdělání elektro (ÚSO, SOU)
  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
  • vyhláška 50
  • znalost MS Office - uživatelská úroveň
  • znalost AJ - základy
  • zájem o práci, technické myšlení
  • zkušenost se servisem nebo technickou podporou a znalost IS I6 výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • okamžitá možnost nástupu
  • místo pracoviště Planá u Českých Budějovic
  • mladý kolektiv
  • penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • dovolená 5 týdnů, Sick days 5 dnů
  • stravenky

KONTAKT: martin.zak@abacus.cz, 387 001 498

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 1527309002

Místo práce: České Budějovice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé