Sales manager IT a CE (Z21303)

Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Českých Budějovicích a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích Česka., Slovenska a Maďarska. Více o nás na www.abacus.cz a www.evolveo.eu

Název pozice: Sales manager IT a CE

Pracovní náplň

  • Péče o svěřené tuzemské a zahraniční zákazníky v oblasti spotřební elektroniky a IT
  • Sběr objednávek a fakturace
  • Návštěva odběratelů a kontrola způsobu prodeje prodávaných produktů
  • Nákup, cenotvorba a skladová optimalizace svěřených produktů
  • Zpracování dat v interním systému

Požadujeme

  • Prodejní dovednosti
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat pod tlakem
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Smysl pro detail, analytické myšlení
  • Znalost MS Office - uživatelská úroveň
  • Znalost AJ - středně pokročilý
  • Zkušenost z pozice obchodního manažera a znalost IS I6 výhodou

Nabízíme

  • Okamžitá možnost nástupu
  • Místo pracoviště České Budějovice
  • Možnost profesního růstu
  • Služební telefon bez limitu
  • Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky

KONTAKT: zbynek.vana@abacus.cz, 387 001 461

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 1172007002

Místo práce: České Budějovice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé